Ons team

Ons team bestaat uit Consultants en Recruiters met specifieke kennis van en ervaring met de werving en selectie van Sales- en Accountmanagers. Wij stellen ons graag persoonlijk aan u voor en verheugen ons erop u te leren kennen. Ondernemerschap, passie en oprechtheid zijn onze kernwaarden en staan bij ons centraal. Bij welk vraagstuk kunnen wij u van dienst zijn?

Hieronder treft u onze directe contactgegevens. Klik op een foto om meer over deze persoon te weten te komen.

SANDRA ADANK

Consultant
E-mail: Sandra@avdiensten.nl  
Mobiel: 06-10759292

KLAZIEN BRAAK

Consultant
E-mail: Klazien@avdiensten.nl
Mobiel: 06-17599407

ASHLEY DE VRIES

Recruiter
E-mail: Ashley@avdiensten.nl  
Tel: 033-2860150

CRISTEL DE GRAAF - MOERDIJK

Recruitment Consultant
E-mail: Cristel@avdiensten.nl  
Mobiel: 06-41810963

THIJS WOLFS

Freelance Consultant
E-mail: Thijs@avdiensten.nl
Mobiel: 06-11519800

DIRK PETERSEN

Freelance Psycholoog
E-mail: Mail@avdiensten.nl  
Tel. 033-2860150

AD VELDHUIZEN

Directeur
E-mail: Ad@avdiensten.nl  
Mobiel: 06-24611672

RENEE KRIKKE

Recruitment Consultant / Loopbaanadviseur
E-mail: Renee@avdiensten.nl
Mobiel: 06-47412111

ANOUK REBEL

Recruiter
E-mail: Anouk@avdiensten.nl  
Tel: 033-2860150

LAURA VAN LAMBALGEN

Recruiter
E-mail: Laura@avdiensten.nl
Tel: 033-2860150

CARMEN KLOOSTERMAN

Recruiter
E-mail: Carmen@avdiensten.nl
Tel: 033-2860150

ANNERIEKE RUIJTER

Freelance Psycholoog
E-mail: Mail@avdiensten.nl  
Tel. 033-2860150

SUSANNE VAN DEN BERG

Recruitment Consultant
E-mail: Susanne@avdiensten.nl  
Mobiel: 06-41464731

MICHIEL MULDER

Recruitment Consultant
E-mail: Michiel@avdiensten.nl  
Mobiel: 06-38600897

MIEKE VERMEULEN

Boekhouding
E-mail: Mieke@avdiensten.nl  
Tel: 033-2860150

MARLOU LEUSHUIS

Consultant
E-mail: Marlou@avdiensten.nl  
Mobiel: 06-12610070

SJOERD VERKLEIJ

Salesrecruiter
E-mail: Sjoerd@avdiensten.nl
Tel: 033-2860150